فاصله بختیاری استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

فاصله: بختیاری استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال نیاز به این ‌همه عوض کردن نداشت / بختیاری‌زاده

سهراب بختیاری‌زاده مدافع اسبق استقلال اعتقاد است عملکرد این تیم در فصل گذشته طوری بود که آبی‌پوشان جهت فصل تازه نیاز به تغییرات زیادی نداشتند. 

استقلال نیاز به این ‌همه عوض کردن نداشت / بختیاری‌زاده

بختیاری زاده: استقلال نیاز به این همه عوض کردن نداشت

عبارات مهم : بختیاری

سهراب بختیاری زاده مدافع اسبق استقلال اعتقاد است عملکرد این تیم در فصل گذشته طوری بود که آبی پوشان جهت فصل تازه نیاز به تغییرات زیادی نداشتند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: بختیاری زاده در خصوص عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت: با توجه به عملکرد و تیمی که از استقلال در فصل قبل دیدم، اعتقاد دارم این تیم نیاز زیادی به عوض کردن نداشت. آینده نگری من این بود که استقلال در نهایت سه یا چهار بازیکن بگیرد که بعضی از آن ها نیز باتجربه باشند. در نهایت استقلال بازیکنانی مثل جباری و منتظری را جذب کرد که آن ها می توانند به این تیم کمک کنند.

استقلال نیاز به این ‌همه عوض کردن نداشت / بختیاری‌زاده

او ادامه داد: شاید کادر فنی استقلال در بازیکن گرفتن تحت تأثیر رقیبان قرار گرفته باشد. به هر حال ما نزدیک تیم نیستیم و از شرایط فنی و شرایط بازیکنان آگاهی کامل نداریم. استقلال ساختار خودش را حفظ کرد، هرچند که به نظر من باید کاوه رضایی را نگه می داشتند. کلوب ها نباید بازیکنان تأثیرگذار خودشان را به سادگی از دست بدهند و باید آنها را به خوبی ساپورت کنند.

بختیاری زاده در مورد اینکه آیا استقلال فصل آینده نیرومند تر خواهد شد، گفت: به هر حال استقلال مهره های جدیدی را جذب کرده و تجربه تیمی آنها بالاتر رفته هست. هواداران هم امیدوار هستند که استقلال در فصل تازه قهرمان شود و فکر می کنم بازیکنان تازه این تیم مسئولیت سنگینی دارند. البته اعتقاد دارم طرفداران تیم استقلال نباید این تیم را تحت فشار بگذارند و این عنوان منطقی نیست. البته استقلال هم باید جهت قهرمان شدن از همان هفته اول لیگ را پرقدرت شروع کند و نتیجه گرفتن از ابتدای لیگ بسیار مهم است.

سهراب بختیاری‌زاده مدافع اسبق استقلال اعتقاد است عملکرد این تیم در فصل گذشته طوری بود که آبی‌پوشان جهت فصل تازه نیاز به تغییرات زیادی نداشتند. 

واژه های کلیدی: بختیاری | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs