فاصله بختیاری استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

فاصله: بختیاری استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش تیم ملی کشور عزیزمان ایران را جوان کرد/ کار فوق‌العاده‌ای کردیم ، جهانبخش

هافبک جوان ایرانی آلکمار درباره‌ی افزایش ارزشمند کشور عزیزمان ایران به جام جهانی و آخرین شرایطش گفت که خودش را جهت یک فصل دیگر آماده می‌کند. 

کی‌روش تیم ملی کشور عزیزمان ایران را جوان کرد/ کار فوق‌العاده‌ای کردیم ، جهانبخش

جهانبخش: کی روش تیم ملی کشور عزیزمان ایران را جوان کرد/ کار فوق العاده ای کردیم

عبارات مهم : ایران

هافبک جوان ایرانی آلکمار راجع به ی افزایش ارزشمند کشور عزیزمان ایران به جام جهانی و آخرین شرایطش گفت که خودش را جهت یک فصل دیگر آماده می کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از update هلند، علیرضا جهانبخش، یکی از موفق ترین لژیونرهای کشور عزیزمان ایران در طول چند فصل اخیر بوده هست. او سال گذشته در تیم آلکمار نمایش خوبی داشت و توانست عملکرد خوبی از خود بر جای بگذارد. او همچنین با تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران توانست افزایش تاریخی به جام جهانی را تجربه کند.

کی‌روش تیم ملی کشور عزیزمان ایران را جوان کرد/ کار فوق‌العاده‌ای کردیم ، جهانبخش

علیرضا جهانبخش در آستانه شروع فصل تازه مسابقه های باشگاهی در اروپا، راجع به عملکردش با تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و راه یابی به جام جهانی، گفت : احساس فوق العاده ای بود هنگامی که که دو بازی سریعتر توانستیم جواز حضور در جام جهانی 2018 را به دست بیاوریم و این خودش گویای همه چیز است و نشان می دهد که ما چه تیم آماده ای داریم. کار ما در طول چند وقت اخیر در تیم ملی فوق العاده بوده است و باید به این مساله افتخار کرد.

وی گفت: اگر به آمارمان نگاه کنید می بینید که ما حتی یک باخت هم نداشتیم و جالب تر از آن این که حتی یک گل خورده هم در انتخابی جام جهانی روسیه نداشتیم. در حال حاضر من این وقت را دارم که در 23 سالگی دومین حضور در جام جهانی را تجربه کنم که اتفاق بزرگ و ارزشمندی جهت من محسوب می شود.

هافبک جوان ایرانی آلکمار درباره‌ی افزایش ارزشمند کشور عزیزمان ایران به جام جهانی و آخرین شرایطش گفت که خودش را جهت یک فصل دیگر آماده می‌کند. 

هافبک ایرانی تیم الکمار در ادامه صحبت های خود همچنین اضافه کرد: بعد از فصل طولانی که داشتم می خواستم زمانی را با خانواده ام سپری کنم و همین کار را هم انجام دادم و از الان خودم را جهت یک فصل سخت دیگر آماده می کنم. البته طرف دیگر ماجرا این است که دلم جهت فوتبال تنگ شده است هست. دوست دارم دوباره تمرین کنم و به تیم باز گردم. امسال باید بتوانیم نمایش خوبی در تیم داشته باشیم و نتیجه های بهتری نسبت به فصل گذشته به دست بیاوریم.

علیرضا جهانبخش راجع به پیشرفت فوتبال در کشور عزیزمان ایران نیز گفت : در سال های اخیر خیلی رسانه ها راجع به سن بالای بازیکنان تیم ملی انتقادهایی را مطرح کردند. خیلی سخت بود که این مساله عوض کردن کند، ولی کارلوس کی روش سرمربی ما بعد از جام ملت های آسیا 2015 این کار را انجام داد و خیلی از بازیکنان زیر 23 سال به تیم اضافه شدند. من فکر می کنم که در جام جهانی حتی این سن پایین تر هم برود. امروزه بازیکنان جوان زیاد ایرانی در اروپا بازی می کنند که این به اوج رفتن سطح تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در آینده کمک می کند.

لژیونر ایرانی شاغل در لیگ هلند، راجع به راه یابی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی در بخش نهایی صحبت های خود، گفت : مردم از این افزایش بسیار خوشحال بودند که البته خیلی از این خوشحالی به این علت بود که ما واقعا لایق آن بودیم. ما دومین کشوری شدیم که توانستیم به جام جهانی افزایش می کند. البته انتظارات مردم از تیم ملی بسیار اوج هست. آخرین باری که کشور عزیزمان ایران به جام جهانی رفت ما افزایش پر دردسری داشتیم، در حال حاضر شرایط تفاوت کرده است و مردم از این قضیه خوشحال هستند.

کی‌روش تیم ملی کشور عزیزمان ایران را جوان کرد/ کار فوق‌العاده‌ای کردیم ، جهانبخش

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | ایرانی | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | علیرضا جهانبخش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs